Şişli’deki Samsung servisi Rebel Elektronik

Şişli Samsung Servisi Rebel Elektronik ‘e içine su kaçmış Samsung Note 5 telefonumu garanti kapsamında götürdüm. Elbette su aldığı için garanti dahilinde tamir edilmesini beklemiyordum.

Ancak telefonumun içi su aldığı ve acil müdahele gerektiği halde bana 3 gün sonra döndüler ve masrafın 1900TL olduğunu söylediler. Bu para telefonun yenisinin parası kadar olduğu için tabiki yaptırmak istemedim ve telefonu 4 gün sonra su içinde geri aldım.

Bu tecrübemden dolayı telefonunu garantili olduğu için orjinal teknik servisine, rebel elektroniğe yada bir başkasına götürecek olanlara buradan söylemek istiyorum ki su alma gibi acil müdahele gerektiren durumlarda asla orjinal teknik servise götürmeyin. Rebel elektronik yada bir başkası fark etmez, orjinal teknik servisler bu gibi durumlarda hem çok masraf çıkarıyorlar hem de garanti kapsamında tamir etmiyorlar.

Telefonu aldıktan sonra internetten bir teknik servis araştırması yaptım ve güvenip  http://www.selduman.com/   http://www.selservis.com/  isimli sitedeki yeri Fatih’de olan teknik servise götürdüm. Telefonum yenisi gibi tamir oldu ve üstelik orjinal samsung servisi’nde istenen paranın çok daha azına tamir oldu. Dolayısıyla herkese bu servisi tavsiye edebilirim. Kargoyla da telefonunuzu gönderebiliyorsunuz. Tamir edip yine kargoyla geri yolluyorlar. Sadece Samsung değil, LG, Apple Iphone yada diğer marka tüm telefonları tamir ediyorlar. Çok müşterileri olduğu için ellerinde her an tüm modellerin yedek parçaları da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.