Sarı Melekler Avrupa Şampiyonu

     Fenerbahçe Kadın Voleybol takımı, Fenerbahçe Universal avrupa şampiyonu oldu. 25 Mart 2012’de oynanan karşılaşmada Fenerbahçe Universal, Fransa’nın Cannes takımını 3-0 gibi net bir sonuçla geçmesini bildi.

HAVAALANI KARŞILAMASINDA ÇEKTİĞİM
VİDEO ve RESİMLER İÇİN DEVAMINI OKUYUN !

     Sabiha Gökçen’de sarı melekleri karşılamaya yüzlerce taraftar geldi. Ben de gece 12 gibi oraya gittim. 03.00’e kadar uçağın gelmesini bekledik. Evden çıkarken saat 1 gibi gelecekleri söylendiği için bir çok insan yine benim gibi saatler öncesinden havaalanında yerlerini aldılar.

     Havaalanında otobüse biniş sırasında çok duygulu anlar yaşandı. Kızlara şarkılar söylendi, kızlar da taraftara şarkılar söyledi. Otobüslerine bindiler ve otobüs çok yol almadan, havaalanından çıkmadan önce bir kez daha durduruldu ve meşale şov yapıldı.

     Ardından otobüs Kurtköy’e gelene kadar hem gişeler öncesinde hem de TEM Pendik çıkışında durduruldu ve voleybolculara sevgi
gösterilerinde bulunuldu. Dereağzına kadar otobüse 60-80 arası araç eşlik ederek konvoy oluşturdu. Kendi çektiğim görüntüleri aşağıda paylaşmak istedim;

     Kaydettiğim görüntüleri youtube’a attım. Atv benden izin alıp bu görüntüleri kullandı haberlerde 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.