mail@oguzerol.com

LinkedIn

2014’ün son çeyreğinde LinkedIn’de de hatrı sayılır zaman geçirir oldum ve şunu fark ettim: Türk orada da Türk!

Şimdi şu hoş değil; İnsanların iş bağlantıları geliştirmek ve kişisel markasını yukarılara çekmek için gayret ettiği bir ortamda espriler yaparak, magazin haberleri paylaşarak ortamı kirletmenin alemi yok. Buna katılıyorum. Lakin şu daha da saçma bir davranış; Aynı duvarı, o paylaşımları yapan insanları eleştirmek için kullanmak. Bir nevi Facebook’da gün aşırı “bana farmville (oyun) isteği göndermeyin” yazmak gibi bir şey bu. Bir de mesela, benim gibi listesinde “gereksiz” pek insan olmayanlar için, duvarımda abuk subuk paylaşımlar olmadığından, ben sadece sizin onları eleştirdiğiniz yazıları okumak zorunda kalıyorum ki o yazılar beni belki de sizin sinir olduğunuz şeyden daha çok rahatsız ediyor. Anlatabildim mi? O yüzden bırakın başını örten örtsün, açan açsın. Siz kendinize bakın arkadaşlar. Germeyin lütfen ortamı. Kızıyorum, çok kızıyorum….

Bir taraftan da hayat böyle ama. Yani çoğu zaman iki uçta gibi görünen ve kavga eden insanlar birbirlerine en çok benzeyenler oluyor. Olan da orta yolculara oluyor. Küfretmek istedim şimdi ama blogger öyle bir ortam değil. Lütfen burayı da Facebook’a çevirmeyelim.

Leave a Reply

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Recent Posts

Need to raise your site's score?

We have an ideal solution for your business marketing
Nullam eget felis

Do you want a more direct contact with our team?

Sed blandit libero volutpat sed cras ornare arcu dui. At erat pellentesque adipiscing commodo elit at.

Subscribe to get 15% discount