Jatomi mi MACFit mi? Hangi spor salonu daha iyi?

güncelleme:
jatomi’nin salak saçma, keyfe keder fiyat politikasına kızdığım için buradan ifşa etmek için bu sayfayı yazmıştım, ahım tuttu, battılar.. şimdi MACFit’e üyeyim, iyi gidiyoruz hayırlısı…

Jatomi Fitness Spor Salonu ve MACFit Spor Salonu arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Geçen sene Jatomi’ye üyeydim. Jatomi ‘de hocalar ilgisiz ve içerisi çok kalabalık diye yazarsam haksızlık etmiş olurum. Çünkü durum genelde hepsinde böyle. MACFit ‘e gitmedim ama orada da farklı olacağını sanmıyorum. İki klüp arasında yani MACFit ve Jatomi Fitness arasında seçim yaparken şu an MACFit ‘e daha yakın olmamın başka bir sebebi var; Fiyat politakaları!

Jatomi Fitness Spor Salonu fiyatları çok keyfi. O an canları ne isterse öyle fiyat veriyorlar. Geçen sene 1450TL’ye üye oldum. Şimdi bana 1170TL teklif ediyorlar. Oysa eşime sırf bayan olduğu için 880TL teklif ediyorlar 1 senelik üyelik için. Bu tür uygulamalar gerçekten mide bulandırıyor. Hiç sevmediğim işler. Bir de Fenerbahçe Kart’a %15 indirim var diyip gerçekte o kadar indirmemeleri de ayrı bir konu. Fenerbahçe Kart’ın adını kullanıp reklam yapmış oluyorlar haksız yere.

MACFit ‘de ise internetten fiyatları duyuruyorlar. Pazarlık mevzusu yapmıyorlar. Herkese aynı fiyat. Kendini enayi yerine konmuş hissetmiyorsun. Bu sebeple daha pahalı olmasına rağmen MACFit’e üye olmayı düşünüyorum. Ben de böyle bir cinsim, elimde değil. 200TL fazla veririm gider MACFit ‘e üye olurum en azından tutturabildiğine fiyat veren Jatomi ‘ye de eyvallah dememiş olurum. Fiyatları da bilerek açık açık yazdım ki kimse kazıklanmasın. Grup üyeliğe indirim yap, eski üyene indirim yap, hepsine tamam. Ama sırf bayan diye yada başka türlü dönemsel kampanyalarla bir üyeni diğer üyene göre haksızlığa uğratmak hoş değil.

Sonuçta 2015 yazında Jatomi üyeliğim devam ederken, sırf bana eşimden fazla üyelik ücreti ödememi reva gördükleri için gittim MacFit’e kaydoldum. Şu ana kadar da gayet memnunum.

MACFit salonları, şubeleri nerede? MACFit Harita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.