contigo termos

Eski seri autoseal contigo termoslar için düşüncelerim:
Termos kullanmayı sevdiğim doğru. Evde sanırım 8-10 tane termosum var. En son Contigo termosa epey para verdim. 100TL civarında bu yanda gördüğünüz kırmızı Contigo Autoseal Termos. Sıcak tutması için kapaktaki inovasyona güvendim ancak asıl çelik haznesi yalıtım konusunda iyi değil.

Önerebileceğim thermos markalı termos:
Bundan da memnun kalmayınca sonunda Türkçe’de yalıtımlı kupalara adını veren termos Thermos marka bir “termos” aldım ve gördüm ki gerçekten kalite fark ediyor. Bu yeni aldığım termosu elime aldığımda asla sıcaklığı dışarıdan fark etmiyorum dolayısıyla termos da iddia ettiği gibi içindeki çayı, kahveyi 24 saat sıcak tutabiliyor. Soğuk içecekler için de aynısı geçerli. 24 saat içeceğiniz soğuk kalabiliyor. Aldığım Thermos’un linkini de aşağıda paylaşıyorum:

http://www.hepsiburada.com/thermos-stainless-king-large-1-2-lt-termos-sk2010-140936-p-OUTVDI6012-0

Bu arada doymadım harcamalara; bir tane daha Contigo termos aldım. Bu yeni nesillerde kapak kitlenebiliyor aynı zamanda haznesi de daha iyi yalıtıyor. Üstelik Caribou’dan alırsanız ucuza geliyor. 75TL’ye alınabilecek en iyi termos gibi. Dikkat etmeniz gereken kapağını hergün iyice yıkamanız. Malum sütlü kahve çok bakteri üretiyor. Bu yeni nesil AutoSeal kapak temizlemek için de kolayca açılabilir şekilde dizayn edilmiş. Dediğim gibi yeni nesilleri tavsiye ederim. Eski seriden farkı üstünde bir de kilit olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.